Domů » ADMIN TEAM

ADMIN TEAM

KDO JSME?

PumpkinCraft Admin Tým se skládá z Administrátorů, kteří se starají o samotný chod a kontent serveru. Pak jsou tady Hlídači, ti mají na starost moderování chatu na serveru a Discordu, taktéž spolu s Buildeřmi pomáhají Administrátorům s tvorbou kontentu.

Všichni členové Týmu pracují ve svým volným čase, bez nároku na nějakou odměnu. Proto Vás žádáme, aby jste členy Admin Týmu respektovali, tohle všechno děláme jen a jen pro Vás, aby jste měli lepší zážitek ze hry.

Pokud probíhá nábor, je to oznámeno na Discordu a taky na webu.

 

EASYgamesSK

BinaryWolfie

ADMINISTRÁTOR

Majitel a správce serveru, Discordu a frontendu webu, tvůrce a koordinátor celého kontentu, stará se o správný chod serveru, Admin Tým a v podstatě téměř všechno co na serveru můžete vidět.

ADMINISTRÁTORKA

Administrátorka a členka vedení, má na starosti stavby, podílí se na vývoji pluginů, questů a podobně. Spoustu času tráví programováním a hraním her, je ochotná pomáhat hráčům. Většinou.

FrozenWind_

ADMINISTRÁTOR

Administrátor serveru. I přes svoji lenost dokáže vyřešit každý problém když z toho pak něco má. Stará se převážně o RPG. Klade důraz na dokončení každé práce. Rád vytváří věci a pak se v nich vrtá.

Good_Shadow

ADMINISTRÁTOR

Sarkastický Admin, má za úkol spravovat RPG a věci s RPG spojené. Dobře se na něm vybijí vztek bo ti nedá mute za jedno sprosté slovo. Má rád vajíčka a tvaroh.

1FrexX1

HLÍDAČ

EredinCZ

HLÍDAČ

Niath

BUILDER