Domů » CRATES

CRATES

Crates slouží jako náhrada za bývalý Poklad. Na rozdíl od Pokladu, Crates se dělí na více typů, od hlasovací až po ty eventové. Každá Crate obsahuje své unikátní věci, záleží na vzácnosti Crate. Na každou Crate potřebujete Klíč, ten můžete získat hlasováním, z eventů, od hráčů nebo i ze samotných Crates.

 

 

 

 

PERMANENTNÍ CRATES

VOTE CRATE

Obsahuje základní věci, Klíč k ní se dá získat hlasováním za náš server na https://czech-craft.eu/. Každým hlasem server podpoříte a pomůžete mu růst!

VIP CRATE

Klíč k téhle Crate může hráč získat z kitů VIP a VIP+, taky z Vote Crate nebo z menších eventů které konají Administrátoři. Obsahuje o něco lepší věci než Vote Crate.

SPONZOR CRATE

Tahle Crate začíná být o něco vzácnější, klíč k ní se dá získat z kitu Sponzor nebo z větších eventů, jako jsou měsíční nebo taky při určitých speciálních příležitostech. Taky se dají zakoupit v GlitchShopu.

MECENÁŠ CRATE

Tahle Crate obsahuje ty nejlepší věci, Klíč k ní se dá získat jedině z měsíčních eventů a z kitu Mecenáš. Do téhle Crate se taky budou přidávat určité speciální věci, no to až časem!

 

DOČASNÉ CRATES

CHRISTMAS CRATE

Crate obsahující speciální věci týkající se Vánoc. Dostupná je jenom v období Vánoc až do Nového roku.

HALLOWEEN CRATE

Crate obsahující věci spojené s Halloweenem. Dostupná je jenom v období Halloweenu a krátce po něm.

VALENTINE CRATE

I na Valentýn tady máme speciální předměty, proto nesmí chybět Valentýnská Crate.

Všechny Crates naleznete na /warp Crates, ty speciální buď v Event Dungeonu nebo na /warp event. Levý klik na Crate ukáže všechny věci, které se z Crate dají získat. Čím níž se daný předmět nachází, tím míň % má na drop. Mecenáš a Event Crate mají % stejné. Do Crates se časem věci budou přidávat, také i vy můžete něco navrhnout, to ale už na /warp Crates.