Domů » DISCORD

DISCORD

Discord slouží jako jeden z hlavních způsobů jak být mezi komunitou nebo jak nejrychleji kontantovat Admin Tým. Je propojený s chatem v Minecraftu. Kromě toho na něm také naleznete spoustu bot kanálů, kanál s novinkami, nebo i jeden, do kterého tým přidává všechny bugfixy, které byly na serveru vykonány. Na nás Discord se taky vztahuje jedna z výhod Mecenášů, konají se tam jednou za čas giveawaye a podobně. Rozhodně to stojí za návštěvu!

 

KLIKNI NA TENHLE TEXT PRO PŘÍSTUP K NAŠEMU DISCORDU

Jak propojit Minecraft s Discordem?

Propojení Minecraftu s Discordem ulehčuje Admin Tímu 2 základní věci, a to řešení Unbanů a VIP pozice na Discordu. Pokud tedy vlastníte VIP v Minecraftu, stačí si propojit a automaticky ho dostanete i na Discordu do 5 minut. Pokud máte svůj účet propojený a dostanete například ban a přitom vlastníte jenom warez účet, Admin Tím je schopen si ověrit, jestli jste to právě vy, člověk který je vlastníkem zabanovaného účtu.
Celé propojení je jednoduché – stačí v Minecraftu napsat /discord link. Následně obdržíte 4-místní kód, který musíte zaslat našemu Discord Botovi (PCBot#5271) do PM. Váš účet bude následně propojen. Pro zrušení propojení stačí napsat /discord unlink, Váš VIP rank na Discordu Vám ale bude automaticky odebrán.