Domů » O NÁS

O NÁS

PumpkinCraft je server, který je na Minecraft scéně už více než 5 let. Za ty roky existování si prošel mnoha změnami, od serveru se 4 Dungeony až po server s promakaným RPG systémem, vlastními pluginy, příběhem, svou stálou komunitou a mnohem víc.

 

CO NA SERVERU MŮŽETE NAJÍT?

Promakaný LVL systém

Jednou z hlavních věcí RPG světa je LVL systém. Hráč během svého hraní v RPG získává XP body a následně LVLupy. Maximální LVL je momentálně 60, za každý LVLup hráč získá skvělou odměnu!

Dungeony a Bossové

Každý Dungeon je něčím jedinečný, to nám můžete věřit. Od klasických overworld Dungeonů, přes Nether až po nebesa Aethenomu! A co Bossové? Těch máme více než 100, každý vyniká něčím speciálním! Rozhodně to stojí za podívanou!

Vlastní Craftingy

Co by to byl za zážitek, pokud by hráč nemohl získávat unikátní věci z Bossů a následně z nich něco vytvořit. Každý Dungeon má své speciální Craftingy, pod které spadají zbraně, brnění, lektvary, Survival věci a podobně!

Guild Systém

Guildy taky chybět nemohou. Jakmile hráč dosáhne lvlu 11, může založit s kamarády (nebo bez nich) Guildu, která taktéž funguje na LVL systému. Můžete se zapojit do skvělých Guild Eventů a vyhrávat úžasné ceny! Staňte se těmi nejlepšími hráči u nás!

Skvělé Eventy

Své hraní Vám zároveň Admin Tým zpříjemňuje Eventy, těma malými a taky měsíčními! Soupeřte s ostatními hráči o prvenství v těchto unikátních eventech a získejte limitované ceny!

Survival

Kam si ale odkládat své věci? Do Survival světa, kam jinam! Při RPG můžete úplně v klidu hrát s přáteli Survival, stavět úžasné stavby, farmy, prozkoumávat svět a podobně!

Denní Questy

V Survival světe také naleznete denní questy, které mají svůj jedinečný děj. Za každý Quest získáte malou odměnu a taky se můžete dozvědět něco málo o serveru samotném.

Crates a Ekonomiku

Za server můžete taky hlasovat, čímž nás hodně podpoříte! Na serveru se nacházejí Crates se skvělými cenami, také naše vlastní Ekonomika a Shopy! Vy si je můžete založit taky, stačí mít lvl 8! Vzhůru vydělávat!

VIP systém

Server taky můžete podpořit zakoupením VIP, všechny informace naleznete na webu nebo i ve hře ve VIP budově. Každé VIP má své výhody, které se Vám určitě budou líbit.

A mnohem více!
stačí se přijít podívat na vlastní oči!